Авторизація

P70816-102409Зацвіли кульбабки – сонечка земні.
На болоті жабки кумкають мені.
А в садочку діти і веселий сміх.
Заспівало літо радістю утіх.

В нашому закладі розпочалась оздоровча компанія. Тим діткам, котрі відвідують навчальний заклад, відпочинок вихователі — гарантують.
Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дітей дошкільного віку.
Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити і у дошкільному закладі. В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.
Ранок починається із ранкової гімнастики, яка об’єднана цікавим ігровим сюжетом, з використанням музичного супроводу, художнього слова.
У всіх групах влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості чергуються із спокійними.
Педагоги дошкільного навчального закладу докладають максимум зусиль, щоб кожен літній день був насиченим цікавими формами роботи з дітьми. Це – ігри, розваги, спостереження, праця в природі, активний рух, піші переходи, спілкування з живою природою, це — лялькові театри, концерти, вікторини, бліц — турніри, інсценівки, драматизація казок на сонячних галявинах, співання пісень, веселі танці тощо.
Вихователі використовують усі можливості природного середовища. Літні міні-заняття влаштовують у куточках відпочинку: на травичці. Діти полюбляють казкотерапію, музикотерапію, психогімнастику, пальчикову гімнастику, масаж на свіжому повітрі.
На ігрових майданчиках обладнані пісочниці, батьками закуплені іграшки для ігор з піском і водою, інвентар для рухливих ігор.

WP_20170620_10_18_27_Pro

CIMG4786