Авторизація

ДИТЯЧІ ЗАПОВІДІ
ДЛЯ МАМ, ТАТ, БАБУСЬ ТА ДІДУСІВ.

1. Дорогі батьки, пам’ятайте що Ви самі запросили мене у свою родину. Колись я залишу батьківську оселю, але до того часу навчіть мене, будь ласка, мастерства стати і бути людиною.

2. У моїх очах світ виглядає інакше, ніж у Ваших. Прошу Вас, поясніть мені, що, коли, чому кожен із нас у ньому має робити.

3. Мої ручки ще маленькі – не очікуйте від мене досконалості, коли я стелю ліжко, малюю, пишу або кидаю м’яча.

4. Мої почуття ще недозрілі – прошу, будьте чутливими до моїх потреб. Не нарікайте на мене цілий день.

5. Щоб розвиватися, мені потрібне Ваше заохочення, а не тиск. Лагідно критикуйте й оцінюйте, але не мене, а лише мої вчинки.

6. Дайте мені трохи самостійності, дозвольте робити помилки, щоб я на помилках вчився. Тоді я зможу самостійно приймати рішення у дорослому житті.

7. Прошу, не робіть усього за мене, бо я виросту переконаним у своїй неспроможності виконувати завдання згідно з Вашим очікуваннями.

8. Я вчуся у Вас усього: слів, інтонації голосу, манери рухатися. Ваші слова, почуття і вчинки повертатимуться до Вас через мене. Так справедливо влаштувала природа зв’язок між поколіннями. Тому, навчіть мене, будь ласка, кращого. Пам’ятайте, що ми разом не випадково: ми маємо допомагати один одному в цьому безмежному світі.

9. Я хочу відчувати Вашу любов, хочу щоб Ви частіше брали мене на руки, пригортали, цілували. Але, будьте уважні, щоб Ваша любов не перетворилася на милиці, які заважатимуть мені робити самостійні кроки.

ЛЮБІ МОЇ, Я ВАС ДУЖЕ – ДУЖЕ ЛЮБЛЮ!!!
ПОКАЖІТЬ МЕНІ, ЩО ВИ ЛЮБИТЕ МЕНЕ ТАКОЖ!

Ваша дитина.

 

Про порядок
батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ
відділу освіти Ізюмської міської ради

З метою уникнення помилок у звітності про стан батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ та значного зменшення витрат часу на з’ясування багатьох невідповідностей при оплаті батьками в різних банках міста просимо звертати увагу:

а) при сплаті за харчування необхідно вказувати прізвище та ім’я дитини, № ДНЗ, № групи, № особового рахунку. Прізвище та ім’я батьків можна не вказувати,

наприклад: Шевченко Роман, ДНЗ — 12, група №3, особовий рахунок № 3526, оплата за дитсадок;

б) прізвище та ім’я дитини вказувати саме так, як написано в квитанції (по-українськи чи по-російськи), в залежності від того, на якій мові був наданий наказ закладом до відділу освіти у минулий період;

в) при користуванні послугами «Приват 24» необхідно обов’язково вводити новий розрахунковий рахунок відділу освіти, що вказаний на виданій батькам квитанції, на який перераховуються кошти за дитсадок, а також вірно вказувати дані про дитину, перелічені в підпункті а);

г) батькам необхідно щомісяця перевіряти, чи відображена у квитанціях оплата, яку вони здійснили; якщо при оплаті дані були вказані невірно і суми не вдалося ідентифікувати, то оплати в таких квитанціях не буде. Тому батькам відразу необхідно зі своєю квитанцією про сплату прийти до відділу батьківської плати для з’ясування цього питання.

 

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що:

 1. Встановлено на період з 01.01.2016 по 31.12.2016 року така вартість харчування в ІДНЗ № 13:
  • Для дітей віком від 1 до 3 – х років (ясла) – 11 грн.;
  • Для дітей віком від 3 до 6(7) років – 13 грн.
 2. Затверджено 60% батьківську плату за харчування дошкільників.
 3. Встановлено 50 % знижку батьківської плати за харчування дітей з багатодітних сімей.
 4. Забезпечено безкоштовним харчуванням в ІДНЗ №13 дітей пільгових категорій, а саме:
 • дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;
 • дітей-інвалідів;
 • дітей з малозабезпечених сімей;
 • в інших випадках за окремим рішенням згідно з чинним законодавством.